Helepunased purjed
14 veebruar 2019 kell 19:00

Helepunased purjed

Peterburi Noorsooteater 
Alexela Kontserdimajas

Maksim Dunajevski muusikal Helepunased purjed
Romantilise haldjaloo on lavastanud Susanna Tsirjuk, kes on lavastanud menukaid teoseid
erinevates Venemaa muusikaliteatrites, seal hulgas ka Maria teatris. Lavastuse koreograafiaga töötas tuntud tantsija Anton Dorofejev.
Särav lavastus on suunatud noorele vaatajale (16+). Lavatükk on täis laule ja tantsusid, lavakujundus – valgus- ja vidokujundus – lisab aga erilise vaatemängulisuse.
Aleksandr Grini haldjalugu, ja ka Noorsooteatri lavastus räägivad usu ja unistuse jõust, mis on võimeline ületama kõik raskused ning viima õnneni.
Õrn, naiivne ja romantiline tütarlaps Assol, kes on kasvanud väikeses mereäärses kalurilinnas koos isaga, on puhas nagu kevadine lilleke, ta kuulis lapsepõlves muinasjuttu sellest, kuidas ühel ilusal päeval jõuab nende kodulinna sadamasse laev helepunaste purjedega. Selle pardal on suurepärane inimene, kes viib Assoli kaasa imelisele maale. Ta jäi seda muinasjuttu uskuma, naabrid vaid naersid tütarlapse üle, Assol aga ootas muudkui helepunaste purjedega laeva. Ja kõigi imestuseks laev tuligi.
Lavastust mängitakse 14. veebruaril Alexela Kontserdimajas.
Sõbra-päeval ja kõigi armunute päeval toimuv muusikal „Helepunased purjed“ on suurepäraseks kingituseks kõigile teatrisõpradele.

LIITU UUDISKIRJAGA